شریعتمداری: موسوی نظر صهیونیست‌ها را تفسیر و توجیه می‌کند

شریعتمداری: موسوی نظر صهیونیست‌ها را تفسیر و توجیه می‌کند

image

آقای مهندس موسوی!… باور بفرمائید که باور نمی‌کنیم آنچه فرموده‌اید حرف دل خودتان باشد. ما نگران شما هستیم و دلواپس هزینه شدن سابقه‌ای که از جنابعالی در اذهان باقی است.

آفتاب: حسین شریعتمداری در سرمقاله کیهان نطق تلویزیونی میرحسین موسوی را «سیاه‌نمایی علیه احمدی‌نژاد و دولت نهم» دانسته است.
به گزارش گروه سیاسی آفتاب، مدیرمسئول کیهان در شماره روز یکشنبه این روزنامه ضمن ذکر مطلب فوق‌ افزوده است: «جناب موسوی سخن تازه‌ای علیه رئیس جمهور و دولت نهم نداشت و آنچه در این باره بر زبان آورد، دقیقاً و بی کم و کاست- تأکید می‌شود بی کم و کاست- همان جملاتی بود که دشمنان تابلودار اسلام و انقلاب طی چند سال اخیر علیه احمدی‌نژاد بر زبان و قلم آورده و هنوز هم می‌آورند».
شریعتمداری در ادامه افزوده است: «اما آقای مهندس موسوی به بهانه سیاه نمایی علیه احمدی نژاد بسیاری از آموزه‌های اسلامی و انقلابی را مورد هجوم قرار داد و به نظرات صریح و خالی از ابهام حضرت امام(ره) حمله کرد. البته هنوز هم باید امیدوار بود که آقای مهندس موسوی برای حضرت امام(ره) و خط انقلابی آن بزرگوار احترام قائلند و حملات جمعه شب ایشان به آموزه های امام(ره) و انقلاب را می‌توان ناشی از آن دانست که احمدی‌نژاد

دولت نهم مانند دوستان همراه و حامیان امروزی آقای مهندس موسوی هیچوقت حاضر به همکاری با گروه آمریکایی طالبان نبوده‌اند.

به عنوان فرزند معنوی امام راحل(ره) در خط امام و انقلاب حرکت می‌کند و از این روی، حمله موسوی به احمدی‌نژاد چه بخواهد و چه نخواهد، حمله به آموزه‌های اسلام و انقلاب تلقی می‌شود».
وی در بخش دیگری از یادداشت خود آورده است:‌‌ «درباره ممنوع التصویر بودن ایشان در سیمای جمهوری اسلامی ایران باید پرسید مهندس موسوی طی 20 سال گذشته کدام اقدام قابل توجهی را انجام داده است که بایستی خبر آن در تلویزیون به تصویر کشیده می‌شد؟! سکوت ایشان در برابر آنهمه اهانت به امام و اسلام و انقلاب و مردم که قابلیت تصویربرداری و نمایش تلویزیونی نداشته است!! دولت کنونی فقط 4 سال است که روی کار آمده ولی آقای موسوی طی 16 سال حاکمیت دولت سازندگی و دولت اصلاحات، مشاور ویژه رؤسای جمهور بوده است و تمام روزنامه‌های زنجیره‌ای و بسیاری از سایت‌های اینترنتی و خبرگزاری‌ها در اختیار حزب و گروه ایشان بود. بنابراین چرا در هیچ یک از این رسانه‌ها کمترین اثری از وی نبوده است؟! و یا کدام دفعه به عنوان مشاور ویژه رئیس جمهور وقت سخن گفته یا حرکتی کرده است که تلویزیون از پخش آن خودداری ورزیده باشد؟! ظاهراً آقای موسوی با این سخنان قصد دارد سابقه سکوت و بی‌حرکتی خویش را پاک کند و از همه بدتر آن که بی حرکتی و بی تفاوتی خود در مقابل مسائل نظام و انقلاب را به گردن صدا و سیما بیندازد».
مدیرمسئول کیهان با اشاره به انتقاد موسوی از سفرهای احمدی‌نژاد می‌افزاید: «آقای موسوی چرا به شعور و حیثیت مردم اهانت می‌کند و به آنان اتهام می‌زند که برای استقبال از رئیس جمهور خویش پول دریافت کرده‌اند؟!

جناب آقای موسوی نیز در نطق تلویزیونی جمعه شب خود دقیقاً و بدون کم وکاست تفسیر دشمنان غربی را مطرح کرد.

یعنی دقیقاً همان اهانت و اتهامی که مدتهاست اسرائیل، آمریکا و ضد انقلابیون فراری علیه مردم شریف و مسلمان ایران روا می‌دارند. گفتنی است دشمنان بیرونی که تا چند ماه قبل، حضور مردم در استقبال از رئیس جمهور و یا شرکت آنان در راهپیمایی های قدس و 22بهمن را ناشی از تقسیم پول در میان آنها اعلام می‌کردند امروزه برای پیشگیری از آبروریزی بیشتر، این ادعای مسخره را مطرح نمی کنند و عجیب است که آقای مهندس موسوی تازه شروع کرده است»!
حسین شریعتمداری می‌نویسد: «بوش رئیس جمهور سابق آمریکا، دیک چنی معاون وی، رایس وزیرخارجه قبلی، اولمرت نخست وزیر و شیمون پرز رئیس جمهور رژیم صهیونیستی و اخیراً هیلاری کلینتون وزیرخارجه جدید آمریکا با صراحت اعلام کرده اند حضور ایران در آمریکای لاتین که تاکنون حیاط خلوت آمریکا بوده است، ضربه سنگینی به سیاست خارجی آمریکا وارد کرده و جایگاه ایران را به شدت تقویت کرده است و درخور توجه این که همه آنها در تفسیر و تحلیل های خود بر این نکته اصرار می‌ورزند که چرا جمهوری اسلامی ایران به جای سیاست منطقه ای به آمریکای لاتین چشم دوخته است! و جناب آقای موسوی نیز در نطق تلویزیونی جمعه شب خود دقیقاً و بدون کم وکاست تفسیر دشمنان غربی را مطرح کرده و می‌گوید؛ «موقعی می‌توانیم دست دراز کنیم تا در آمریکای لاتین فعال باشیم که در رابطه با همسایه‌های عزیز خود که جای پای محکمی داریم و مذهب و بازارهای مشترکی با ما دارند فعال شده باشیم»! یعنی جناب موسوی نیز دقیقاً و بی آن که متوجه باشند ».
وی مدعی شده است:‌ «بدیهی است که دولت نهم مانند دوستان همراه و حامیان امروزی آقای مهندس موسوی هیچوقت حاضر به همکاری با گروه آمریکایی طالبان نبوده‌اند و هرگز از صدام جنایتکار به عنوان خالدبن ولید یاد نکرده‌اند»!
مدیرمسئول کیهان با اشاره به این گفته موسوی که «ما موقعی می‌توانیم از آرمان های فلسطین دفاع کنیم که خودمان قوی باشیم» نوشته است: «از نظر آقای مهندس موسوی ایران اسلامی باید از مواضع اسلامی و انقلابی خود در حمایت از آرمان فلسطین و مقابله با صهیونیست‌های وحشی و کودک کش دست بردارد! البته این اظهارنظر آقای موسوی خیلی عجیب نیست، دوستان مدعی اصلاحات ایشان که هم اکنون همه کاره وی هستند نیز بارها همین مواضع ذلت بار را تکرار کرده و می‌کنند. عجیب آن است که آقای موسوی دم از خط امام(ره) هم می‌زند»!
شریعتمداری در بخش دیگری از نوشته خود آورده است:‌ «درباره احساس خطر آقای موسوی نیز جای این سوال هست که چرا مدعیان اصلاحات با آمریکا و اسرائیل و کلان سرمایه داران و مفسدان اقتصادی در احساس خطر از دولت کنونی اشتراک نظر دارند»؟!
وی می‌افزاید: «اما، پرداختن به مواردی نظیر «شکر»، چای، پرتقال، عدم اشتغال و… نیز فرصت دیگری می‌طلبد. و در اینجا فقط باید پرسید، «سلطان شکر» در کدام جبهه کباده می‌کشد؟ و یا کارگران فلان کارخانه را کدام سرمایه دار اخراج کرده و آن سرمایه داران اکنون از نامزد کدام جبهه حمایت می‌کنند؟ و یا چای و پرتقال و…بگذریم»!
حسین شریعتمداری در پایان نیز آورده است: «و بالاخره آقای مهندس موسوی!… باور بفرمائید که باور نمی‌کنیم آنچه فرموده‌اید حرف دل خودتان باشد. ما نگران شما هستیم و دلواپس هزینه شدن سابقه‌ای که از جنابعالی در اذهان باقی است».

موسوی با این سخنان قصد دارد سابقه سکوت و بی‌حرکتی خویش را پاک کند و از همه بدتر آن که بی حرکتی و بی تفاوتی خود در مقابل مسائل نظام و انقلاب را به گردن صدا و سیما بیندازد.

همان نظر آمریکا و صهیونیست‌ها را با همان تفسیر و توجیه مطرح می‌کند

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: