کیهان:کشف دختری که از3سالگی تحلیلگربود

کیهان:کشف دختری که از3سالگی تحلیلگربود

آقاي كروبي من يادم نمي آيد كه هنگام انتخاب آقاي خاتمي كسي به اين صراحت انتخابات را زير سوال برده باشد.

روزنامه کیهان به نقل از دختری 15 ساله به ذکر خاطرات وتحلیل وی در دوم خرداد 1376 یعنی وقتی که او تنها 3سال داشت پرداخت:
نجمه پرنيان / 15ساله / جهرم در مقاله ای در صفحه 9شماره سی خرداد کیهان نوشت:
نامه اي به نامزد هاي محترم ناگهان چقدر زود فراموش مي شود . . . .

كانديدا هاي محترم سلام.به طور حتم آن قدر سرتان براي شكايت نامه و بيانيه و چيز ها گرم است كه نامه ي مرا نمي خوانيد.ولي من براي كساني مي نويسم كه هيچ وقت جر نمي زنند.كار شما را همانند كار بچه هايي مي بينم كه هنگام باخت جر مي زنند.البته كه آقايان كروبي و موسوي بسيار زياد جر مي زنند. واي خداي من ! عجب روزگاري شده است.يعني شما حتي براي يك لحظه هم به شكست فكر نكرده بوديد؟خداي من از صبح تا به حال بيست بار دعوت به همكاري شما از ملت براي پذيرش هر كسي كه راي آورد را شنيده ايم.واقعا خودتان هستيد؟اين بود آن كمك و همكاري و پشتيباني كه از آن دم مي زديد؟
آقاي كروبي نه.من باورم نمي شود همكاري سخنگوي ستاد شما را با راديو فردا.خانواده ي ما معمولا در مواقع حساس سياسي به راديو فردا گوش مي دهد تا ببيند كه باز چه آشي پخته شده است.ولي متاسفانه صداي يك خودي شنيده شد.سخنگوي ستاد كروبي.نه! باور كنيد كه باور نمي كنم.اين شما بوديد كه بر خلاف نظر صريح رهبري بيانيه داديد؟بر فرض كه بيانيه قبل از نظر ايشان بود.چرا آخر؟چرا كه شما كه خود را پيرو خط امام و رهبري مي دانيد از مردم عذرخواهي نكرديد و همچنان به وسيله ي سايت هايتان بر طبل اشتباه در شمارش آرا كوبيديد.آدمي باور نمي كند تيتر سايت هاي شما و بي بي سي و راديو فردا دارد يكي مي شود.شما را چه شده است؟ مگر نبود كه امام گفت پيرو ولايت فقيه باشيد تا آسيبي به اين مملكت نرسد.اين جمله را بر اين فرض گفتم كه شما در جواب من بگوييد پيرو رهبري نيستيم ! پيرو اماميم.

عکس در ادامه مطلب

 

13574_589
آقاي موسوي روزي را آرزو مي كنم كه به آقاي احمدي نژاد تبريكي صميمانه بگوييد و به اين صورت به آراء ملت احترام گذاريد.باور كنيد كه جمع زيادي از ملت آقاي احمدي نژاد را اصلح دانسته اند.آقاي موسوي ! تفاوت راي به بيش از ده ميليون مي رسد و اين كه شما اعتراضي داشته باشيد غير ممكن است.
آقاي موسوي خيلي سخت است.تابعيت در زماني كه آدمي نظر ديگري دارد خيلي سخت است.ولي اصلا تابعيت رهبري براي چنين زماني است.براي وحدت تمام ملت حتي زماني كه عده اي مخالف چيزي هستند.چقدر قشنگ بود اگر كه شما و آقاي كروبي اين حماسه را بر ملت آفرين مي گفتيد و به آقاي احمدي نژاد اين پيروزي بزرگ را تبريك مي گفتيد.آقاي موسوي گوش كنيد.كمي فقط كمي به راديو فردا گوش كنيد.آن وقت خواهيد فهميد كه اين حرف ها و بيانيه ي شما چقدر دشمنان ما را خوشحال مي كند.البته اگر شما آن ها را دشمن بدانيد!
و البته آقاي كروبي چقدر بهتر بود كه با قاطعيت پيروز نشدن را مي پذيرفتيد و به طور قاطع از منتخب ملت حمايت مي كرديد.چقدر خوب بود اگر ما صداي سخن گوي شما را از صدا و سيماي ايران مي شنيديم كه مي گويد:آقاي كروبي طي بيانيه اي اين پيروزي بزرگ را به احمدي نژاد و ملت تبريك گفتند. ولي افسوس.باور كنيد كه بعد از پيام رهبري هر لحظه منتظر پيام محبت آميز شما به ملت ايران و دكتر احمدي نژاد بودم. چه انتظار بيهوده اي. پيام نداديد هيچ،بر خلاف نظر رهبري انتخابات را مضحك و خنده دار خوانديد !
آقاي كروبي من يادم نمي آيد كه هنگام انتخاب آقاي خاتمي كسي به اين صراحت انتخابات را زير سوال برده باشد.نه يادم نمي آيد.چيزي كه يادم مي آيد اين است كه در هيچ كدام از نظرسنجي هايي كه من ديدم شما راي بالايي نداشتيد و معمولا در حد يكي دو درصد به شما راي داده بودند.پس به نيابت از ملت سري به سايت ها بزنيد.اين قدر از صحنه دور نباشيد.كار را با كمال راحتي به كارشناسان نسپريد. و آقاي موسوي من منكر راي بالاي شما نيستم.ولي چه خوب بود اگر به جاي رفتن در صف كساني كه انتخابات را انتصابات خواندند و دموكراسي در ايران را زير سوال بردند فقط به خاطر احترام به انتخاب ملت ايران اين قدر سنگدلانه همه چيز را زير سوال نمي برديد و بردباري و مهرباني را جاي بي تابي و نامهرباني مي گذاشتيد.
تصور كنيد آقايان كروبي و موسوي و رضايي فقط يك لحظه تصور كنيد كه شما و احمدي نژاد دست ها را در هم گره كرده و اعلام همبستگي مي كنيد.اختلافات را كنار گذاشته و رفاقت خود را به همه نشان دهيد.نقطه ي مشترك همه ي شما براي اين اعلام همبستگي دلسوزي براي مردم و كشور و تبعيت از ولايت فقيه و شايد مهم تر از همه اين كار خواست مردم است.كاش فقط كاش آقاي موسوي و كروبي هزينه ي اين همه تبليغشان را – محرمانه و به دور از چشم همه – به فقرايي هديه مي كردند كه بسيار به اين پول نيازمند تر از فيلم ها و سي دي هاي تبليغاتي اند.
آن روز هاي انقلاب شعار همه مرگ بر آمريكا و مرگ بر اسرائيل بود.بياييد براي همين شعار مشترك همين شعار كه همه و همه را دور خود جمع كرد دوباره نواي همبستگي و اتحاد ملي را بخوانيم و نگذاريم كه دشمنانمان از تفرقه ها سود ببرند. همه ي اين ها را براي اين نگفتم كه نامه ام در كوچه پس كوچه هاي رقابت گم بشود.گفتم تا شما كه اين قدر ملت را دوست داريد به انتخاب ملت احترام بگذاريد و با شايعه پراكني هاي بيهوده سعي در تشويش ذهن ملت و خوشحالي دشمنان قطعي ما نكنيد و حرف آنان را تاييد نفرماييد.باور كنيد كه اگر به انتخاب ملت احترام بگذاريد شما هم مثل آحاد مردم پيروز اين صحنه ايد.باوركنيد….

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل+

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google+ خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

w

درحال اتصال به %s

%d وب‌نوشت‌نویس این را دوست دارند: